eskişehir apartlar
 
LPG & CNG Sıralı Otogaz Sistemleri Yetkili Bayi ve Servisi
Referanslarımız   Belgelerimiz

LPG çevre dostudur. Çok daha az katı atık oranıyla temiz ve çevre dostu bir üründür. BP LPG’yi tercih ederek, hem yüksek performansı, hem de çevre ile dost bir ürünü tercih etmiş olursunuz.


Çevre ile dost enerji kaynağı
LPG, yüksek yanma verimliliği ve çevreye yaydığı zararlı emisyonların azlığı ile çevre ile dost, ısıl verimliliği yüksek, kullanımı konforlu bir enerji kaynağıdır. İçindeki kükürt oranının düşük olması, LPG’nin en önemli avantajlarından biri olan çevreci özelliğini ortaya çıkarmaktadır. Kullanıldığı her alanda, kullanım şekline göre değişmeksizin, çevreye duyarlı bir yakıttır.

 

Otogaz ile çevre bilinci
LPG'nin üç kullanım alanından biri olan Oto LPG ile araçlar atmosfere daha az miktarda zararlı gaz bırakırlar, bu da bizler için solunacak daha temiz bir hava ve daha yeşil bir çevre demektir. Yüksek verimli, ekonomik, çevre dostu BP Auto LPG, dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde hem ticari, hem de özel araçlarda güvenle kullanılmaktadır. Üretici firmalarca çift yakıt (benzin ve otogaz) kullanmak üzere imal edilen araçların yanısıra, benzin motorlu her türlü araç da, sonradan monte edilen dönüşüm kitleri vasıtası ile otogaz kullanabilmektedir.

 
Otogazla, motor, daha sessiz ve verimli çalışır


Çevre bilincinin ileri düzeyde bulunduğu ülkelerde hükümetler otogaz kullanımını özel fiyat politikaları, vergi indirimleri ve vergi iadesi gibi yöntemlerle teşvik etmektedir. Ülkemizde de uygulanan benzeri teşviklerle otogaz kullanımı benzine oranla daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca otogaz, yüksek oktan sayısına sahip olduğundan, motordaki yanma düzenli gerçekleşir, motor verimli ve sessiz çalışır.

 

Çevresel Faydalar

  • Temiz, verimli, yanma gerçekleşir; tortu ve atık bırakmadan tamamıyla yanar.
  • Tüm ticari kullanımdaki yakıtlara göre çevreye yayılan gaz emisyonu LPG kullanımında çok düşüktür.
  • Benzine göre %30 oranında ozon tabakasına daha az zarar verir.

Açık havada hemen buharlaşması nedeniyle, toprak ve suda ya çok az ya da hiç kirlenmeye sebep olmaz.

Ziyaretçi: 506.030
eskişehir
Tüm Kredi Kartları Geçerlidir

Peşin Fiyatına 9 Taksit
 
eskişehir web tasarım
Adres: Yenidoğan Mh.2. Oto Tamirciler Sk. No:6 ESKİŞEHİR
Tel: 0.222.237 15 70 Faks: 0.222.217 77 81
Şirket Cep: 0.505.918 88 57
eskişehir apartlar